Doğa Dostu e-İmza Sertifikası

Kişiye özel olarak üretilen kriptografik kodlardan oluşan elektronik imza sertifikası belgelerin elektronik ortamda yasal olarak imzalanmasını sağlayan dijital bir araçtır.

Elektronik sertifika hizmet sağlayıcılarından alınan e-İmza kart okuyucular ile ayrıca kullanılabilen sertifikalar bu donanımlara gömülü biçimde de üretilebilir.

Yalnızca BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim kurumu) yetkili kuruluşlar tarafından üretilip dağıtılabilen e-İmza sertifikaları ve İmza uygulaması ile kâğıt kullanmadan belge imzalamak mümkündür.

Sonra sertifikalarını

Başvuru işlemlerinde

Bilgi güvenliği

kurumu tarafından

başvuru formundan

e-Posta

bilgi güvenliği

gerekli olan

kamu sertifikasyon merkezi

nitelikli elektronik sertifika

güvenli elektronik imza

yer alan

olan nitelikli elektronik sertifika

e-İmza ile Belge İmzalama Sayesinde Siz Kazanın!

Kişiye özel olarak üretilen kriptografik kodlardan oluşan elektronik imza sertifikası belgelerin elektronik ortamda yasal olarak imzalanmasını sağlayan dijital bir araçtır. e-İmza kart okuyucular ile ayrıca kullanılabilen sertifikalar bu donanımlara gömülü biçimde de üretilebilir.Yalnızca BTK (Bilgi ve Teknoloji Kurumu) yetkili kuruluşlar tarafından üretilip dağıtılabilen elektronik imza sertifikaları ile kâğıt kullanmadan belge imzalamak mümkündür.Elektronik imza ile kazanın! Kişiye özel olarak üretilen kriptografik kodlardan oluşan elektronik imza sertifikası belgelerin elektronik ortamda yasal olarak imzalanmasını sağlayan dijital bir araçtır. e-İmza kart okuyucular ile ayrıca kullanılabilen sertifikalar bu donanımlara gömülü biçimde de üretilebilir.Yalnızca BTK (Bilgi ve Teknoloji Kurumu) yetkili kuruluşlar tarafından üretilip dağıtılabilen elektronik imza sertifikaları ile kâğıt kullanmadan belge imzalamak mümkündür.Elektronik imza ile kazanın!
  • Kağıtsız, doğa dostu belge yönetimi
  • Hızlı ve yüksek güvenlikli işlem
  • Maliyetsiz ve pratik imzalama
Avantajlar İçin Bize UlaşınSatın Al

Hangi belgeleri e-İmza ile imzalayabilirsiniz?

Banka
talimatları
Elektronik
reçeteler
Sigorta
poliçesi
Tüm Elektronik
sözleşmeler
İnsan Kaynakları
dokümanı
Muhasebe ve Finans
belgeleri