Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Arkİmza e-İmza

Pratik, Doğa Dostu, İşlevsel

The Boomstick Trio is everything BOOM! stands for. It’s simple, safe cosmetics and skin care that allow your natural beauty to shine through. It’s also many, many beauty products in three easy-to-use, convenient Boomsticks. (Sizing: 7 grams for each Boomstick.)

Tamamen dijital bir deneyimle tüm belgelerinizi imzalayın. Dijital başvuru ve mobil cihaz ile aktivasyon seçenekleri ile yerinizden kalkmadan e-İmza kullanmaya başlayın.

2.338 ₺
(3 Yıllık)
Tamamen dijital bir deneyimle tüm belgelerinizi imzalayın. Dijital başvuru ve mobil cihaz ile aktivasyon seçenekleri ile yerinizden kalkmadan e-İmza kullanmaya başlayın.Arkİmza tüm yasal düzenlemeler uygun olarak geliştirilmiş resmi e-İmza sertifikasıdır. USB bağlantı ile dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda belge imzalama işlemi gerçekleştirilmesini sağlar.

PDF, Word, Excel, JPEG ve PNG gibi farklı belge türleri e-İmza sertifikası ile imzalanabilir.Arkİmza birçok e-İmza altyapısında sorunsuz biçimde kullanılabilir. Şık ve ergonomik tasarımı ile göze hitap eder. Işık göstergesi ürünün aktifleştiğini gösterir.


Kullanım için bilgisayarlarda ekstra yazılım kullanılması gerekmez. Uygulama mağazalarından mobil uygulama ve masaüstü uygulamanın indirilmesi aktivasyon ve imzalama işlemlerini gerçekleştirmek için yeterlidir.

Banka talimatları, sigorta poliçeleri, şirketler arası sözleşmeler, rapor ve reçeteler, şirket içi belge ve prosedürler Arkİmza ile saniyeler içinde imzalanabilir. 

Uzaktan güvenli kimlik tespiti yapın, sertifikanızı anında oluşturalım!

Elektronik imza ile haftalık süreçleri dakikalar içinde tamamlayın! ‍
Kişiye özel olarak üretilen kriptografik kodlardan oluşan elektronik imza sertifikası belgelerin elektronik ortamda yasal olarak imzalanmasını sağlayan dijital bir araçtır.

e-İmza kart okuyucular ile ayrıca kullanılabilen sertifikalar bu donanımlara gömülü biçimde de üretilebilir.
ArkSigner Kimlik Kartı Okuyucu kimlik kartları ve çipli pasaportlarla anında kimlik doğrulama işlemi yapar. Bankalarda şube işlemlerinde, telekomünikasyon abonelik süreçlerinde, kargo ve kurye teslimatlarında müşterilerin kimliklerini temaslı ya da temassız olarak doğrular.

Tamamen yasal ve güvenli bir altyapıya sahip olan cihaz aynı zamanda dijital ortamda yalnızca kimlik kartlarını kullanarak belge imzalamayı da mümkün kılar.
Tüm E-İmza altyapılarında kullanıma uygundur
E-Devlet
T.C. Sağlık Bakanlığı Ortak Giriş Noktası
Reçetem Bilgi Sistemi
T.C. Ticaret Bakanlığı
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü
E-TUYS (T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı)
PTT KEP
Türkiye Noterler Birliği
Enerjisa
Merkezi Kayıt Kuruluşu E-YKS
Tübitak
KEPPort
EÜTS (E-KENT)
Logo Yazılım
BizNet
Cyberwise
EGA Yazılım (Api)
Login Bilgisayar
Netsim Yazılım
Sentez Bilgisayar Yazılım
Smart Dönüşüm
Uyumsoft Kurumsal Iş Sistemleri
Dipos / Zetacad
T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı
Sağlık Bakanlığı EBYS
ÜTS (Ürün Takip Sistemi)
Gelir İdaresi Başkanlığı
Orman Genel Müdürlüğü
UYAP (Login Ve İmzalama)
TÜRKKEP
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Merkezi Kayıt Kuruluşu E-Şirket
Belgenet
KEPKUR
Toroslar EDAŞ
Zirve Yazılım (Paraşüt)
Luca Yazılım
CBKSoft Yazılım
EDM Bilişim (Kep)
Kolaysoft Teknoloji
Mysoft
Orka Yazılım
Sigorta Bilgi Gözetim Merkezi
Uyumsoft Bilgi Sistemleri
Gasline
Proaktif Dijital Yönetim ve Eğitim Sistemleri

Mobil Uygulama
Üzerinden

e-Devlet Kapısı
Üzerinden

Sıkça Sorulan Sorular

e-İmza nedir?

Elektronik imza, ıslak imza ile aynı geçerliliğe sahip olan benzersiz kodlar ile üretilmiş dijital belge imzalama aracıdır.

e-İmza nasıl alınır?

Türkiye’de yasal sınırları Elektronik imza, 5070 Sayılı Kanun ile belirlenmiş e-İmza, BTK’nın yetkilendirdiği “Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS)”lar tarafından birey ve kurumların huzuruna sunulur. İlk olarak TÜBİTAK tarafından kurulan KamuSM e-İmza dağıtıcısı olmuştur. Arkİmza BTK yetkili 8. ESHS olarak hizmet vermektedir.

e-İmza nasıl kullanılır?

e-İmza atma işlemi için mobil, dizüstü ve masaüstü cihazlar kullanılabilir. AKİS, Palma, JAVA gibi yazılım altyapıları kullanılarak e-İmza atma işlemi için gerekli altyapılar oluşturulabilir.

e-İmza için gerekli belgeler nelerdir?

Geleneksel yöntemlerde bu aşamada kimlik belgesi ibrazı, ıslak imzalı başvuru formu e-İmza için gerekli. Kimi durumlarda kurumsal başvurular ya da bayilik başvuruları için tüzel kişilikleri ilgilendiren evrakların da başvuru esnasında kullanılması gerekebiliyor. Ancak Arkİmza’da süreç çok farklı. Detaylar için konuyla ilgili blog yazımızı inceleyin.

Arkİmza e-İmza sertifikası aktivasyon işlemini nasıl yapabilirim?

e-İmzanızı mobil Arkİmza uygulaması ve e-Devlet üzerinden aktive edebilirsiniz. Aktivasyon adımlarla ilgili detayları kurulum videoları sayfamızda bulabilirsiniz. Dilerseniz Arkİmza aktivasyon konulu blog yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Arkİmza uygulamalarını telefon ve bilgisayarıma nasıl yüklerim?

Arkİmza e-İmza sertifikanızı kullanabilmek için gerekli mobil uygulamaları Google Play Store, App Store gibi resmi uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Masaüstü uygulamaya ise Arkİmza ve ArkSigner web siteleri üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. İndirmek için tıklayın!

Arkİmza satın alma işlemini nasıl yapacağım?

Arkİmza e-İmza sertifikası satın almak için web sitemizde sağ köşede bulunan “Satın al” butonuna tıklayın. E-İmza tercihinizi belirleyin. Kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra ödemenizi tamamlayın. Başarılı işlemlerde e-İmza’nız aynı gün ya da ertesi gün kargoya verilir.

e-İmza PIN Kodumu nasıl belirlerim?

Arkİmza aktivasyon işlemini tamamladıktan sonra masaüstü uygulamasında karşınıza gelecek PIN belirleme ekranında size özel PIN kodunuzu belirleyebilirsiniz.

e-İmza PIN Kodu değiştirme ve bloke kaldırma işlemlerini Nasıl Yapacağım?

PIN kodu işlemlerinizi Arkİmza masaüstü uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınıza yüklediğiniz uygulamada Arkİmza işlemleri sekmesinden PIN değiştirme ve PIN bloke kaldırma işlemlerini birkaç adımda tamamlayabilirsiniz.

Sertifika bitiş tarihimi nereden öğrenebilirim?

e-İmza sertifikanız ile ilgili tüm detayları bilgisayarınızdaki Arkİmza uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

İnternetten elektronik imza nasıl alınır?

Elektronik imza sertifikası sağlayan yetkili kuruluşlardan elektronik imzanızı kolayca sipariş edebilirsiniz.

Elektronik imza kullanımı avantajları nelerdir?

Islak imza ile yapılabilecek sahtecilik ve dolandırıcılık olasılıklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Dijital verileri kullanarak belgeleri hukuki geçerliliği olan deliller haline getirebilirsiniz.  Sıralı imzalama süreçlerinde kargo ve ulaştırma masraflarından kurtulabilirsiniz. Kâğıt kullanımını azaltarak çevre dostu bir iş süreci geliştirebilirsiniz. Normalde haftalar sürebilecek belge trafiğini saniyeler içinde tamamlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.