Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Kullanmak için

Teknik bilgi gerektirmeyen Arkİmza çözümleri ile bilgisayar, telefon veya tablet kullanarak tüm belgeleri yasal olarak imzalayabilirsiniz.

Arkİmza e-İmza sertifikanızı
nasıl aktifleştirirsiniz?

Satın Al

Bilgi Teknoloji Kurumu
(BTK) tarafından

yetkilendirilen hizmet sağlayıcılardan biri olan Arkİmza, Türkiye’de elektronik imza deneyimine yeni bir bakış açısı getiriyor.

Daha önce hiç e-İmza kullanmayanların, konu ile ilgili teknik bilgisi bulunmayanların ve zaman kaybetmek isteyemeyenlerin ilk tercihi olacak bu ürün yasanın belirlediği tüm imzalama işlemlerinde kullanıma uygun.

Türkiye’nin en zahmetsiz elektronik imzası

%100 Türkiye’den malzemeler ile Türk mühendisler tarafından üretildi. Üstelik tüm donanım parçalarında tamamen geri dönüştürülebilir materyaller kullanıldı.

Ek olarak Arkİmza, e-İmza sertifika ve kart okuyucularının yanı sıra kullanıcılara e-Mühür ve Zaman Damgası hizmetlerini de sunuyor. Ayrıca ArkSigner elektronik e-İmza altyapıları ile kurumlar ve bireylere uçtan uca dijital bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Her an her yerde

iOS, Android ve Huawei uyumlu e-İmza!

Bluetoothlu e-İmza kart okuyucular sayesinde iOS ve Android tabanlı cihazlarda sorunsuz aktivasyon ve imzalama yapabilirsiniz.

Alışveriş yapar gibi

kolay, yüksek güvenlik
e-İmza sahibi olun!

e-İmza kuGüvenli e-İmzanızı online alışveriş rahatlığında birkaç tık ile satın alın. Yalnızca telefonunuzu kullanarak e-İmza kurulum sürecini tamamlayın.rulum işlemini dijital yoldan tamamlayın, Reçeteler, satın alma sözleşmeleri, dilekçeler ve raporları hiç beklemeden imzalayın.