8 yıllık deneyimin ürünü, kolay kurulumlu, hızlı ve pratik e-İmza ile tanışın!

Türkiye’de e-İmza konusunda 10 milyondan fazla kullanıcısı bulunan ArkSigner’ın e-İmza markası Arkİmza, güvenli ve tamamen kolaylaştırılmış kullanım özellikleri ile hizmetinizde.

Sektörde uzun yıllar boyunca e-İmza altyapıları geliştiren ArkSigner, Arkİmza ile karmaşık e-İmza süreçlerini kullanıcılar için oldukça basit ve anlaşılır hale getirdi.

Kullanmak için teknik bilgi gerektirmeyen Arkİmza çözümleri ile bilgisayar, telefon veya tablet kullanarak tüm belgeleri yasal olarak imzalayabilirsiniz.

Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) tarafından yetkilendirilen hizmet sağlayıcılardan biri olan Arkİmza, Türkiye’de elektronik imza deneyimine yeni bir bakış açısı getiriyor.

Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) tarafından yetkilendirilen hizmet sağlayıcılardan biri olan Arkİmza, Türkiye’de elektronik imza deneyimine yeni bir bakış açısı getiriyor.

Daha önce hiç e-İmza kullanmayanların, konu ile ilgili teknik bilgisi bulunmayanların ve zaman kaybetmek isteyemeyenlerin ilk tercihi olacak bu ürün yasanın belirlediği tüm imzalama işlemlerinde kullanıma uygun.

Türkiye’nin en zahmetsiz elektronik imzası %100 Türkiye’den malzemeler ile Türk mühendisler tarafından üretildi. Üstelik tüm donanım parçalarında tamamen geri dönüştürülebilir materyaller kullanıldı.

Ek olarak Arkİmza, e-İmza sertifika ve kart okuyucularının yanı sıra kullanıcılara e-Mühür ve Zaman Damgası hizmetlerini de sunuyor. Ayrıca ArkSigner elektronik e-İmza altyapıları ile kurumlar ve bireylere uçtan uca dijital bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Güvenli, hızlı, pratik ve doğa dostu iş süreçleri için siz de Arkİmza çözümlerini inceleyin!